O NÁS

Naše cestovní agentura vznikla mimo jiné i díky Vám v době, kdy jste se na mě obraceli s mnoha dotazy týkajícími se cestování do Vietnamu. A protože mám k Asii kladný vztah již od dětství a Vietnam je mým druhým domovem, rozhodl jsem se založit cestovní agenturu se sídlem v České republice a s hlavní pobočkou v Hanoji, která by Vám umožnila bezpečné individuální cestování a poznávání této asijské země.

Pokud právě čtete tyto řádky a přemýšlíte o cestě do Vietnamu, věřte, že cestování s námi se pro Vás stane nezapomenutelným zážitkem!

S námi nemusíte mít obavy z cestování v exotické zemi! Ve Vietnamu žijeme, máme tuto zemi procestovanou ze severu až na jih, hovoříme místním jazykem, známe místní podmínky.

Stačí si koupit letenku a přiletět za námi. Za nákupy online na našich bezpečných stránkách nezaplatíte nic navíc. Jsou placené pouze některé osobní služby ve Vietnamu.

* Nabízíme individuální přístup, férové jednání, perfektní znalosti o destinaci a přátelské prostředí.

* Naším cílem je připravit pro Vás finančně přijatelnou dovolenou se zajištěnými službami a naší podporou tak, aby Vaše individuální cesta splnila Vaše očekávání.

* V případě potřeby dokážeme zajistit lékařské služby, vyřídit důležité dokumenty a poskytnout pomoc a radu v oblastech, které vyžadují vaši pozornost.

Zvládnete to sami?

Pokud ne, obraťte se na nás a my vše za Vás zařídíme. Od letenek, přes ubytování, pojištění, zapůjčení automobilu až po výlety napříč celou destinací.
S námi se budete cítit jako doma, i když budete tisíce kilometrů daleko.

 

ZAKLADADTEL PROJEKTU

Xin chào, jsem Jirka Toan Kamír. Narodil jsem se v bývalém Československu, ale od dětství jsem toužil cestovat a poznávat asijské země. Mým největším přáním vždy bylo poznání Vietnamu a jeho obyvatel, kteří mají v mém srdci stálé místo. Přestože se v asijské komunitě pohybuji již od roku 1999, moje první cesta do této nádherné, pro nás ještě stále exotické země se uskutečnila až v roce 2006. Od té doby se Vietnam stal mým druhým domovem, kde jsem dostal i vietnamské jméno – Toan. V roce 2012 jsem se ve Vietnamu oženil a s mojí ženou - Hao a našimi dětmi máme v současné době domov jak v České republice, tak i ve Vietnamu.

57550568_844574019268383_7137981224974286848_n

Jirka Toan Kamír

Zakladatel projektu

Naši partneři