SCHVALOVACÍ DOPIS

Víza po příletu na schvalovací dopis

Víza dostanete na letišti ve Vietnamu. Schvalovací dopis nejsou víza , ale slouží pouze ke schválení vstupu na letiště kde si uděláte víza a jako informace pro ostatní letiště při odbavení, aby jste byli v puštěny do letadla. 

O schvalovací dopis si můžete zažádat on-line u těchto ověřených prodejců. https://www.vietnamvisaprovider.com/nebo http://www.cheapvietnamvisa.net/.

Po vyplnění dotazníku a zaplacení  poplatku, vám přijde „Approval letter“ přímo na váš email do 5 pracovních dnů.

Výhody: Cena schvalovacího dopisu je zanedbatelná a stojí 6 až 8 dolaru za osobu. Velkou výhodou je, že si můžete udělat přes schvalovací dopis na letišti 1 měsíční, ale i 3 měsíční (85dní)  jednotné, či více vstupové víza.

Následně po příletů na letišti si necháte vystavit víza do pasu.

Cena víz:

1 měsíc s jedním vstupem 25 USD, vícevstupové 50 USD

3 měsíce s jedním vstupem 25 USD , vícevstupové 50 USD

Důležité:

schvalovací dopis  vytiskněte a mějte připraven po příletu na jedno z mezinárodních letišť ve Vietnamu. S sebou 2 pasové fotografie. Určitou hotovost, kterou zaplatíte přímo imigračnímu úředníkovi na letišti.

Upozorňujeme, že tento druh víza nabízejí on-line stovky zprostředkovatelů, jejichž důvěryhodnost a kvalita poskytovaných služeb se značně liší.

Bezvízově lze vstoupit pouze na ostrov Phu Quoc na 30 dnů za turistickým účelem. Turisté musí přicestovat přes mezinárodní hraniční přechod (letecky či trajektem z Kambodži) a stejně tak vycestovat. To znamená, že nelze bezvízově vstoupit na Phu Quoc a pak cestovat dále po Vietnamu.

Na území Vietnamu provádí jakékoli změny víza v době jeho platnosti výhradně Imigrační úřad Ministerstva veřejné bezpečnosti VSR. Pro podrobné informace o vízech je třeba se obrátit na Velvyslanectví VSR v Praze.